Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sírok tükörbe nézni, most...

Sírok tükörbe nézni, most rögtön meg kell csinálnom, de mit kenjek a hajamra?

Figyelt kérdés

A hajam világos barna volt. Rákentem egy Swarzkopf Brillance sötét barna színt, és a hajam ilyen lett:


[link]


Talán még ennél is vörösesebb, most azonnal vissza kell csinálnom, de mit kenjek a hajamra? Mit vegyek ilyenkor? Nem tartós hajfestéket, kizárólag bemosót.


2011. febr. 26. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

egy darabig semmit ne tegyél TE.

hívd fel a fodrászodat, ezen ők tudnak segíteni úgy, hogy az a hajadnak a legkevesebbet ártsa csak.

2011. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Narancssárga a hajam, hétfőn dolgozni kell mennem. Nem mehetek ilyen hajjal utcára, főleg nem egy munkahelyre, ahol megkövetelik, hogy embernek nézzek ki. A fodrászom síelni van.
2011. febr. 26. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Sötétbarna bemosót, és egy-két egy adagos hajkúrát. Dmben, Rossmannban pl lehet ilyet kapni...
2011. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha olyan, mint a képen, az tök jó sztem. :D

Amúgy meg hülye ember ne válogasson, keress egy fodrászt, aki épp dolgozik és beférsz neki, tedd össze a két kezed, hogy találj ilyet. A síelgető fodrászodat úgyis jobban fogja zavarni, hogy így kicsesztél magaddal, minthogy átpártoltál. XD

Otthon tényleg ne kenj már rá semmit, ennél csak rosszabb lesz, meg ugye leglaább a saját hibádból tanulhatnál... :S

2011. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye ember. Több mint 15 éve magamnak festem a hajam, én festem a nővéremnek, és a húgomnak is, eddig mindig tökéletes volt. 3 évig vártam, hogy gyógyuljon a hajam, hogy lenőjön a festék, és teljesen lecserélődjön a hajam. Ez alatt a 3 év alatt rengeteg pakolást tettem rá, nem vasaltam, nem göndörítettem, csak vigyáztam. Ez az első festék a három év után amit rákentem, nem én tehetek róla, hogy ilyen lett, úgyhogy ebből a stílusból nem kérek.


Az utolsó előttinek köszönöm.

2011. febr. 26. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Öööö, nem értem, Bp-en kb százezer fodrász van, vidéken se csak egy úgy vélem, azért csak akad közöttük, aki nem ment síelni? Ha akkora a nyomás, miért nem kérsz időpontot másiktól????
2011. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fesd be színezővel és tegyél rá balzsamot, ahányszor csak tudsz. Aztán meg pár nap és irány a fodász.
2011. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a hajad színe, mint a képen, az szerintem jól néz ki. Szerintem inkább menj el egy másik fodrászhoz minél hamarabb, ő hátha tud segíteni. :/
2011. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!