Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a durva, erős...

Mit lehet tenni a durva, erős és sűrű szőzet ellen, ha ott is nő, hol nrm kellene?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem a lábamon pl. már epillálás után is lehet érezni néhány helyen a kis borostákat, a köldököm alatt és intim helyen is. Sőt onnan a combomra is áthárul!!
2011. febr. 27. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a combomat nem is szőrtelenítettem soha, direkt. Nekem is nagyon erős szőrzetem van, így legalább világos, nem túl feltűnő. A köldököm alól szemöldök csipesszel szoktam kihúzni az erősebb szálakat, arra viszont figyelj, hogy tövestől kijöjjön!
2011. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is elég eros a szorzetem, kreol borom van, ez végett is gondolom. Én 17 éves leszek idén, de beleuntam abba,hogvy 2 naponta szortelenítek, borotválkozok. Ezért elmentem egy kozmetikushoz , intimgyantára + az egész lábamat is gyantázza. pont pénteken voltam negyedjére és ez volt a menet: Végig láb: 2300.- fazongyanta 800.- szemoldok 500.- bajusz 500.- hónalj 700.- kb 5ezer forintba kerul, persze neked nem kotelezo mindenhol, csak én leírtam. Elsonek nem túl kellemes, de én sokkal rosszabbat vártam! Már az elso alkalom után ritkább lett a szorzetem és vagy 3 hétig nemis kellett foglalkoznom a szorommel! Igaz,hogy fájdalmas egy kicsit, de csak addig a pillanatig,amíg letépi! Szerintem megéri és csak bátorítani tudlak!! :)
2011. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akarsz kozmetikusra költeni, csináld magad! Kb. 500 forintért már lehet kapni otthoni gyantát, másik 200 Ft-ért lehúzócsíkokat. Én a patronos meleggyantát ajánlom, a hideggyanta egy kalap kaki. Ugyanakkor hatalmas lelkierő kell, hogy magadnak végigcsináld.
2011. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget, és még annyi h nem tom hallottatok-e már a Leila titka nevű szőrtelenítő krémről, hogy az kinek vált be mennyire??
2011. márc. 7. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!