Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki sokat mosolyog az ráncosab...

Aki sokat mosolyog az ráncosabb lesz mint aki egész életében komor?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen fordítva. Mivel aki komor és soha nem mosolyog, az nem is érzi sose jól magát, míg aki mosolyog, az boldog vagy jól érzi magát, ami már önmagában jót tesz az egészségnek. A mosolygás és a vele járó jókedv/öröm olyan hormonokat szabadít fel, amik segítik a szervezetet, hogy fiatalosabb maradjon.
2011. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem:),a mosoly megszépíti az arcot.A ráncok mindenkinél kialakul,ha mosolyog,ha nem.Mellesleg a komorságtól sokkal több ránc lesz.
2011. febr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mosolyogni, mégis állandóan jókedvem van, nem nagyon vagyok komor, na akkor mi van? Mosoly nem feltétlen egyenlő jókedv. Úgy is lehet mosolyogni ha az ember épp mérges, stb..
2011. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De általában jókedvedben mosolyogsz... -_-
2011. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalábbis az emberek nagy része...
2011. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mosolygok mikor szükséges. Meg persze van hogy jókedvemben is, de alapból elég "pókerarc" vagyok, szóval nálam a jókedv és a mosolygás nem feltétlen jár együtt.

A ráncok meg amúgy inkább a genetikán múlnak, meg azon, hogy ki mennyire ápolja rendesen a bőrét fiatalkorában.

2011. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jó is, ha sokat mosolyogsz, mert megfigyelték, hogy mire kialakulnak a ráncok, a mosolygósoknak fölfelé állnak, és ettől mindig vidámnak tűnnek, a keveset mosolygó embereknek pedig lefelé, ettől mindig komor lesz az arckifejezésük.
2011. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!