Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya ha a...

Szerintetek csúnya ha a hasamon van egy anajegy? Olyan mazsola méretű (annál kisebb) és egy kicsit kidudorodik. Sajnos kevés az önbizalmam ilyen téren. Ezt csak én tartom csúnyának?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, nem olyan nagy, de kidudorodott. A bőrgyógyász megnézte, mondta hogy nincs vele baj, de jobb lenne ha leszedetném, mert pl. nyáron ugye nem takarja a fürdőruha, plusz könnyen beleakad a pólókba, és elrákosodhat. Szóval leszedettem.

Amúgy szerintem egyáltalán nem csúnya, engem nem zavart. Csak most hiányzik, mert nagyon hozzá voltam szokva, most meg nincs semmi a helyén (csak kicsit világosabb a bőr, de nem nagyon látszik.)

2011. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
A barátomnak olyan van, és ott..imádooom!!! Szexi is, aranyos is, nekem tetszik.:)
2011. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szedesd le. bőrgyógyász 2 perc alatt megcsinálja
2011. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyosak vagytok! :)

viszont azt hallottam, hogy meglátszik a hege ha eltávolítják az anyajegyet. Csak talán a lézeresnél nem..

De egy ilyen lézeres kezelés mennyibe kerül?

2011. márc. 1. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

"viszont azt hallottam, hogy meglátszik a hege ha eltávolítják az anyajegyet."


Szerinted melyik a rosszabb, a heg, vagy az anyajegy? Szerintem az anyajegy. Pláne úgy, hogy a heg spéci kenőccsel (contractubex) pár hónap alatt teljesen eltüntethető.

2011. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem számolom őket, kb. max. 10 csak a hasamon, és máshol is van dögivel, engem nem zavar, levetetni meg nem fogom őket, mert hozzám tartoznak (persze eljárok bőrgyógyászhoz, és átszokta nézni őket, de még nem javasolta).
2011. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rajtam is van jó pár, de engem sem zavar egyáltalán és ahogy az előttem levő írta, "hozzám tartozik" én is így vagyok vele. Hiányoznának :/
2011. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem úgy csinálták, hogy kaptam érzéstelenítő injekciót, azután azt hiszem kivágta valamivel, és végül egy lézer szerű valamivel is kezelte. Viszont így kiújul, és vissza kell járni, hogy újból levegye (akkor már csak lézerrel, érzéstelenítés nélkül, kb. 3 perc az egész) Így nem marad utána heg, csak egy picit világosabb lesz a helyén a bőr. Nekem eddig háromszor újult ki, most úgy tűnik, hogy véglegesen eltűnt.

Csak egyszer kellett fizetni, az utókezelések benne vannak abban az árban.

2011. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!