Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajúak, mit tesztek...

Szőke hajúak, mit tesztek annak érdekében, hogy szép és egészséges maradjon a hajatok?

Figyelt kérdés

Miket használtok rá?(sampon, balzsam, hajpakolások stb.)

Milyen gyakran vágattok a végéből?

Milyen gyakran mostok hajat?

Milyen árnyalatú szőke a hajatok?

Aki növeszti a haját, mennyire sikeres?


2011. márc. 2. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gliss Kur, Elseve tükörfény és szőke hajra való Scauma - ezeket használom, kétszer-háromszor mosom egy héten, minden hajmosásnál kétszer: előszörre a hamvasító Schaumával, utána a másik kettő közül az egyikkel. Balzsam, spray hajpakolás (Gliss Kur), hajvégápoló, stb.


Revalidot szedek napi 1-et (nekem mindig bevált!!)


Nem vágatok a végéből csak max évente, de inkább itthon néha egy -egy centit de nem gáz a vége, csak annyire törik mint bárki másnak aki kéthetente vágatja.


Világosszőkére van festve, ammóniamentes hajfestékkel.


Melltartóvonal alá ér.

2011. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én mindig váltogatom a samponokat most épp schauma push up sampont használok,néha hamvasítóval mosok hajat, Kallos Latte pakolást használok hajhabot is teszek rá hogy a tövét megemeljem és utána hajvégápoló, néha pedig éjszakai hajban maradó pakolás de az csak a hajvégrekre
2011. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 just.me ***** válasza:
100%

Gliss kur sampon+balzsam+hajvégápoló

3-4 hónapja nem volt vágatva belőle, de nem is tördezett a vége.

Nekem hamar zsírosodik a hajam, így sajna 2 naponta mosok hajat. :(

Ilyesmi árnyalat: [link]

Én most kezdtem el növeszteni nem rég, vállig érő hajam volt, most váll alatt kb 10 centivel hosszabb a hajam. :)

2011. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mazsool ***** válasza:
100%

Sampont gyakran váltogatom.. Nagyon jó a Gliss kur vadrózsaolajas samponja, de most a kallos tojássamponját használom hozzá pedig a kallos balzsamot. Nekem nagyon beváltak:)Kallos placentás pakolást használom ami nekem 2 hét után teljesen rendbehozta a túlhidrogénezett, szét égett (szó szerint) hajamat.Ricinusolajat is kenek rá hetente egyszer ettől nagyon szép fénye van. Én kétnaponta mosok hajat, és hétvégén vasalom ki, de akkor is toni&guy hővédőt használok, és toni&guy hajvégápolót. Vágatni nagyon ritkán szoktam 3-4havonta. Most így hogy abbahagytam a vasalást elkezdett szépen nőni:)

20/L

2011. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen árnyalatú a hajam, derékig ér.


Jelenleg a Syoss termékcsaládot használom rá, a zöld színűt (sampon, balzsam, néha pakolás, nem kimosható ápoló spray), de legközelebb Gliss Kurt veszek, régebben olyat is használtam és meg voltam vele elégedve meg sok helyen olvastam, hogy az jobb is. Még rakok a hajamra Syoss hővédőt, hajvégápolóm jelenleg nincs, azt most rendeltem az Avontól, olyan zöld kupakosat.

Heti egy alkalommal rakok a hosszára olívaolajat, az sokat segít, hogy ne töredezzen.

Kb. 2-3 havonta vágatok a végéből 1-2 centit, legközelebb 2 hét múlva megyek fodrászhoz és fogok kérni, hogy vágjon belőle.

Heti 1-2 alkalommal mosok hajat, attól függően, hogy épp mi a programom (ha mondjuk nem kell mennem 1-2 napig sehova de már koszos, nem mosom meg, mert ugye az nem tesz jót neki) vagy épp mennyire zsíros. Ha sürgősen dolgom akad kint a városban, de nincs időm megmosni, a tövét jól feltupírozom, összefogom és a fejtetőmön felkötöm vagy felcsavarom :), nem szorosan hanem bubisan és nem látszik, hogy zsíros.

Nem növesztem, ennél hosszabbat már nem igazán szeretnék, tényleg a derekamig ér.


19L

2011. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii:):)
2011. márc. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!