Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Mivel tudnám...

Mit tegyek? Mivel tudnám elhalványítani?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 169 cm magas és 56 kg. nem vagyok duci, csak épp van mit rajtam fogni. viszont kb 1éve elkezdett a combom repedezni (kívül-belül)és csúnya volt. Mostmár kenegetem testápolóval, halványodik. Nagyon félek, mert jön a strandszezon. Félek majd menni. nem tudom mit tegyek. segítsetek. :'(
2011. márc. 5. 12:39
 1/3 anonim válasza:

mozgással helyre tudod hozni...

a futás különösen jó rá :)

2011. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és teljesen eltudom tüntetni? csak mert azt hallottam, hogy a fiatal bőr össze tud húzódni.
2011. márc. 5. 13:00
 3/3 enza válasza:
Ilcsi kötőszövet regeneráló krémet gazdagítsad Ilcsi csengőlinkás olajjal - kenjed rendszeresen, jól masszírozd be a combod vele. Sokat segítene a rendszeres sport, sok vizet igyál és nagyon fontos a táplálkozás. Sajnos eltűntetni nem lehet teljesen, de nagyon sokat javíthatsz rajta.A bőr egészségének megőrzése szempontjából legfontosabb vitaminok az A ,C, E, F vitaminok. Egyél sok gabonafélét, és kevés édességet, mert ez savasítja a szervezetet és a salakanyagok lerakódásának is kedvez.
2011. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!