Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ehhez hasonló, csak barnás...

Ehhez hasonló, csak barnás árnyalatú hajat linkelnétek nekem?

Figyelt kérdés

[link]

Most viszonylag hosszú barna hajam van, szőke már voltam régebben, tönkre is tette a hajam rendesen. Nagyon tetszik ez a frizura, csak nem tudom, be merjem e vállalni. Nagyon nehezen nő a hajam, de ez annyira de annyira tetszik most :)) mit javasoltok?


2011. márc. 7. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát hogy bevállald-e nem tudom. Nem akarom,hogy az egyen,hogy itt rábeszélünk,aztán nem áll jól. Nem tudjuk eldönteni hogy hogy is állna.

De szerintem ha merész vagy, akkor vágj bele. Na meg ha soha nem volt ilyen nagy változás a hajad ügyében,akkor is jó lehet egy kis újítás. Te döntesz,én csak képekkel tudlak segíteni:

Talán Tolvaj Reninek van hasonló haja: [link] -- csak a te képeden lévő csajnak még hátul is fel van vágva

[link]

[link]

kb így nézhet ki az ahaj amit linkeltél,oldalról: [link]


Na ilyesmikre gondoltál? Tetszik valamelyik?

2011. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezek nagyon jók, köszi :)
2011. márc. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!