Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztaltan hatékony módszer/...

Tapasztaltan hatékony módszer/szer a narancsbőr ellen? Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:51
 1/5 PT-Daniel ***** válasza:

Klienseimnel bevalt:


A rendszeres sport (aerob mozgastartomanyban), melyszövet masszazs es a megfelelö taplalkozas.


Kevesebb zsir, sok kollagen.

Azt vagy tisztan, mint taplalekkiegeszitö (peptidkent), vagy meg jobb, hal formajaban. A hal azert jobb, mert az a termeszetes forras es amellet meg rengeteg egyebb jotekony tartalommal is rendelkezik. (pl. Omega 6 es 3)


De föleg kitartast igenyel! A börszöveted nem ket het alatt fog strukturalisan atalakulni.


Sok sikert kivanok.

2011. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem az ilcsi vérpezsdítő testápoló vált be

nem vagyok ilcsi mániás,teszveszen láttam annak idején, egy kedves lánytól vettem meg, olcsóbb mint a szalonokban, és azóta is tőle vásárolom

ő kozmetikus, tanácsokkal látott el és mivel rendszeresen veszek még olcsóbban adja

másfél éve kenem a narancsbőrös területekre, has, fenék, comb

először másfél flakonnál értem el, hogy jelentősen halványíotta, amit úgy vettem észre hogy ha simán állok vagy az egyik lábamra biccenek, szóval érted :) akkor nem volt rücskos mint régen, vagy mikor megfeszítettem a fenekem, Ha összecsíptem még látszott , de a 3. flakon után már csak alig és különben pedig a párom előtt se a strandon se szoktam összecsípni így nem látszott

bocsi ezek csak ilyen gyakorlati tippek az önvizsgálatra uyge :)

nekem bevált (58 kg-os, 165 cm-es 27 éves lány vagyok)

inkább költök arra ami picit drágább de jó és ha azt veszed olcsó hosszú távon mintha folyton kidobálom a kissebb pénzt a vichyre vagy a níveára, dovera, garnierre, ami meg nem használ

ha gondolod megadhatom priváton az elérhetőségét

jó szépülést

2011. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat :) Amúgy a krém bolti áron mennyibe kerül kb.?
2011. márc. 8. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:

A 250 ml-es 3000ft körül van, a literes 9000 de én pl. jóval ez alatt szerzem be, megegyezés szerint, sokat engedett nálam a lány pláne hogy rendszeresen tőle veszek, de amúgy aranyos meg lehet vele egyezni

először érdemes a 250essel kezdeni, lehet nem is lesz szükséged többre,bár én rendszeresen használom hogy ne jöjjön vissza a narancsbőr

soknak tűnhet elsőre de nem drágább mintha hiába kidobált pénz a vichyre,níveára, sajna

2011. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. márc. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!