Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. s.! . Tuti módszer...

S. O. s.! . Tuti módszer narancsbőr és stria ellen?

Figyelt kérdés
pár hónap múlva nyár!rövidnadrág,fürdőruha...egész évben vigyáztam az alakomra,szóval most vékony vagyok,és nagyon szeretek rövidnadrágot hordani.De olyan csúnya lila(!) csíkok vannak a fenekemtől combközépig,és ráadásul még narancsbőrös is.Nagyon szeretnék legalább javítani rajta nyárig,nem akarok lemondani a strandolásról.
2010. ápr. 8. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Napi 3 liter víz!És ez nem vicc.Tornázz h feszesebb legyen a bőröd.És egyél sok gyümit!Nekem bevállt:)De a stíra ellen nem tudsz mit tenni,max több ezerért veszel rá krémet,de nyomtalanul nem múlik el.
2010. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy amit az első írt vagy plasztikai műtét, bár az is csak egy ideig hatásos
2010. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a műtéthez elég fiatal vagyok.krémet már bevetettem,vettem kb 3000ft-ért egy pár ml-es krémet,és a hatása nulla.megpróbálok majd sok vizet inni,de egyáltalán nem szoktam,és üdítőből is max fél litert iszok egy nap.remélem beválik majd.köszi a válaszokat.
2010. ápr. 9. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Igyál és tornázz sokat.
2010. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
torna?de mégis mi az ami pont ott használ?pld ha a karomat emelgetem az nem hiszem,hogy segít.
2010. ápr. 9. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Rubint Rékázz.Az elég kemény,hidd el az nem a karját emelgeti.Napi 20 perc önmagadért-comb vagy popsi része.
2010. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!=)
2010. ápr. 9. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2010. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fürdés közben fürdőszivaccsal dörzsöld végig a tested (de előtte szappannal vagy tusfürdővel kend be magad)

Avonnál mindig vannak ilyen kenceficék nézegess ott

2010. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!