Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres az arcom! Kozmetik...

Mitesszeres az arcom! Kozmetikushoz szeretnék elmenni! A kezelés után tényleg csúnya piros pöttyös lesz az arcom?

Figyelt kérdés
Ez mennyi idö alatt múlik el?Utánna kb. meddig lesz tiszta az arcom?
2009. febr. 19. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha csúnya a bőröd, akkor tényleg jobb, ha elmész kozmetikushoz. Meglátod, később örülni fogsz neki, hogy nem magadnak nyomkodtad össze.

Én fiatalabb koromban rendszeresen jártam kezelésre, úgyhogy a tapasztalataimat el tudom mondani :)

Kezelés után valóban csúnyácska és érzékeny egy kicsit a bőr, de a kozmetikus a kezelés után is olyan speciális kencékkel keni be, amik segítik a pórusösszehúzódást és a gyors regenerálódást. Kezelés után pár napig még látszanak kis hegek, de ezek nyomtalanul el fognak tűnni.

Szerintem egyeztess időpontot egy olyan péntekre, amikor tudod, hogy utána egész hétvégén otthon leszel. Így nem érzed majd frusztráltan magad az arcod miatt. :)

Én eleintem kb. egy-két havonta jártam. (Attól függően, hogy hogy néztem ki.)

2009. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!