Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínÁrnyalat állna...

Milyen hajszínÁrnyalat állna jól, ha kreol bőröm van (télen is), sötétbarna szemem és alapból barna hajam?

Figyelt kérdés

Már párszor kérdezték, hogy vannak-e spanyol felmenőim, nem vagyok roma, csak apukám is ilyen kreol bőrű és tőle örököltem.

Be szeretném festetni a hajam valamilyenre mert picit unom, és nem tudom eldönteni, hogy kicsit világosabb barnára fessem vagy inkább hangsúlyozzam az 'egzotikusságot' valami sötétebb árnyalattal?

Esetleg ha tudtok valami konkrét árnyalatot mondani, hogy melyikek a legjobb barnák.. köszi:)


2011. márc. 8. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosan gyöngyörű vagy :) énis mindig ilyen egzotikus kinézetre vágytam.. háát szerintem egy mély csokibarna vagy valami sötét mármár feketés barna állna neked jól :) 16/L
2011. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem sötétebbel:) azzal tényleg jobban ki tudod hangsúlyoznii :) 16/L
2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában az egzotikus hölgyeknek vagy az a mély sötét hajszínek állnak jól, vagy esetleg valami szőkés árnyalatú szerintem.
2011. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem szőke semiféleképp!! nagyon természetellenes, nézzük pl kim kardashiant őis olyasmi mint te kreol bőr barna szem+ haj igen nézd meg így: [link]


és szőkén :S : [link]

2011. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző, az nem szőke, ha nem világos barna, max szőkés barna. Mellesleg szerintem jól áll neki.
2011. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

amúgy sztem Kim a sötét hajjal olyan eredetibbnek tűnik úgymondd:)

2011. márc. 8. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanolyan vagyok mint te. fekete szem, nagyonsötétbarna haj, dús ajkak, kreol bőr. azthitték az osztálytársaim, h szolizom:) én pedig biztos vagyok benne, h teljesen hülyén néznék ki világosabb hajjal. kicsit sötétebbbarnára festeném, ami már elég közel áll a feketéhez, egy kis meleg vöröses árnyalattal. szóval sötétbarna legyen, de ne a hideg tónusú:)
2011. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!