Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mit tesztek azért,...

Lányok, mit tesztek azért, hogy a hajatok szép, fényes és egészséges legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyekszem egészségesen élni, és nem vegyszerezem a hajam (sem) feleslegesen. Meg is látszik rajta!
2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vasalom, nem festem, nem használok hajlakkot, waxot stb.


Kb. évente kétszer vágatok belőle.


Jobb minőségű (lehetőleg természetes) sampont használok, hajmosás után pedig tejproteines hajpakolást, esetleg hajvégápolót teszek fel. Kb. ennyi.


Szép, egészséges, fényes hajam van.


Ja és még annyi, hogy szedek erősebb multivitamin, ásványianyag készítményt.

2011. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedek hajvitamint, sok fehérjét és gyümölcsöt eszek, nem csinálok semmi károsat vele, jófajta sampont használok, sokat ápolom, olajat használok rá, 1-2 havonta vágom a végét.
2011. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok vizet próbálok inni:D Amúgy nekem is volt ilyen időszakom, h egészséges élet, semmi kemikália, de szörnyű lett a hajam. Most annyi, hogy nem használok hajszárítót, ez számít szerintem a legtöbbet, meg persze vitaminok, de nem élek egészségesen, szval visszatérve, nekem hosszú, fényes és puha, tükörfény nevezetű sampont használok, de csak annyi a hatása, hogy könnyebben kifésülhető lesz tőle a haj, ill. nem gumizom a hajam, mert az megtöri.. logikus!:D Szóval ha meg tudod tenni, hogy nem hajszárítózól, az már jó pont
2012. márc. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!