Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23éves lány vagyok. Sajnos...

23éves lány vagyok. Sajnos nagyon hullik a hajam. Olyan szinten hogy már nagyon ritka szinte átlátszó. és már csak összefogva tudom hordani. Nagyon kellemetlen, igy dolgozni utcára járni. Már paróka beszerzésén gondolkodok, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Neten már nézegettem őket. Ezek mennyire biztonságosak?
2009. febr. 20. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Talán nem eszik olyan forrón a kását..

Először is. Góckutatást javasolnék, mert lehet, hogy pl. gyulladásod van és emiatt hullik ennyire a hajad ezt kéne kezelni és javulna a hajhullás is.

Rossz fogad nincs? Ezt is érdemes lenne megnézetned!

Sok sikert, és írj, még visszanézek énis!

2009. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
velem is ez volt pedig 16 vagyok...elemntem kivizsgálásra felírtak 5 gyógyszert nem lett jobb, aztán elkezdtem vastablettát szedni (hivatalosan nem volt vashiányom...) és megszűnt a baj.
2009. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A magas tesztoszteron szint is okozhatja!Szedsz fogamzásgátlót?
2009. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gyulladásom tuti van rossz fogam is akad...revalidot szedtem nem egy dobozzal nem ért semmit..bánfi sampont használok az sem használ..igen tudom orvoshoz kéne mennem csak félek na meg nagyon időm sincs orvoshoz rohangálni..
2009. febr. 20. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben inkább elmennék egyszer orvoshoz,lehet hogy 2 levél gyógyszerrel meg van oldva a probléma,és nem kell elbúcsúznod a saját hajadtól!!!
2009. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

hat pedig itt az a legjobb modszer... az orvos!! es nezzd figyelembe hogy inkabb raszansz egy napot kapsz gyogyszert es ismet dus apolt hajad lesz amit kibonthatva is horhatsz.. vagy elhanyagolod es mar parokan jar az eszed es ilyen modszerhez folyamodsz:(

menj el tenyleg dokihoz 1 kivizsgalasra es megoldodik midnen :)

2009. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Az első vagyok, azonnal nyomás a doki!!! Vagy tényleg kihullik az összes hajad! :(
2009. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!