Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran mossam le...

Milyen gyakran mossam le szappannal az arcom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szappan kiszárítja a bőrt. Ne használd.
2011. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tapasztaltam. De néha azért csak kéne nem?
2011. márc. 11. 23:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
arclemosót, tonikot és hidratálót használj minden nap, heti 2szer pedig bőrradírt is. én szoktam használni szappant, de csak azért, mert nagyon zsíros a bőröm. egyébként én sem ajánlom.
2011. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én csakis tusfürdővel mosom le, utána pedig egy kis hidratálót rá.
2011. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne használj szappant! Én is eddig azt használtam, kiszáradt a bőröm, de egy jó arclemósó sokat ssegít. Hidd el nem lesz tőle semmi bajod próbáldd csak ki! :)
2011. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőrgyógyászok mondták mindig, hogy bármilyen arcbőre is van az embernek tökéletesen elég reggel és este szappanos vízzel megmosni. Nem kell mindenféle kence. Ha száraznak érzed hidratáld. Persze nem a mindenféle színes szagos szappanokkal kell mosni hanem babaszappannal. Abban nincs káros anyag.
2011. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én minden esti fürdéskor megmosom szappannal, a világon semmi baja nincs a bőrömnek... szép :)

21/L

2011. márc. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én reggel-este csinálom.
2011. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én reggel először meleg (amilyen meleggel csak lehet), majd hideg vízzel mosom meg az arcom. Semmi szappan vagy bármi.

Csak este mosom meg szappannal, de én Seacret szappant használok, az ilyen bio bisz-basz szerűség, nem is szárítja ki annyira a bőrt, éppen csak egy nagyon picit, utána meg lekenem hidratálókrémmel, és teljesen jó! :D

Ha nem muszáj, ne kenj az arcodra mindent, amit csak reklámoznak (bőrradír, maszk, arctisztító, tonic, műkrém meg ilyenek).

A bőrradírt én úgy oldom meg, hogy porcukrot belekeverek egy kis citromlébe, és csodás! Sokkal jobb, mint bármelyik bolti pacsmag, de tényleg! :)

A tonicnak meg én sosem értettem a lényegét, elvégre az összehúzza a pórusokat, így ha utána kened rá a krémet, az nem tud olyan mélyre "behatolni" a bőrbe, így nem hidratál annyira! Tapasztalat, ugyanis régen én is minden reklámozott csodaszert kentem az arcomra, azért írom ezeket, mert össze tudom hasonlítani! A "csodaszerek" sosem értek semmit, hiába tisztítottam az arcom, nem lett jobb, hiába kentem le, száraz maradt, hála annak a tetves tonicnak... A bőrradírok meg... Áh, hagyjuk... :)

2011. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne használ szappant arcmosásra, még néha se! Írtó kiszárítja a bőrt! (Nekem még a tusfürdő is kiszárítja).

Ennyi erővel vehetnél arctisztító tejet, ilyen krémes állagút, az tuti nem szárítja ki, sőt hidratálja. Nem sokkal kerül többe mint a szappan, és használhatod mindennap. Sőt, kell is mindennap, hisz a napközben rárakódott piszokkal nem szabad lefeküdni aludni!

2011. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!