Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ha valakinek a szőke és...

Fiúk! Ha valakinek a szőke és a barna haj is jól áll, melyikre szavaznátok?

Figyelt kérdés
Kort és indokot is írjatok légyszi:)
2011. márc. 13. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok fiú, de szerintem azt válaszd amelyik természetesebben áll. szal ne válassz egy ilyen nagyon világos szőkét, még ha jól is áll , hanem törekedj a természetességre. am sztem inkább barna (főleg ha barna a szemed) . :) és bocsi h lányként írtam :D
2011. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi, én lány vagyok, de szerintem kompetens. Voltam szőke is, barna is, mindegyik jól állt. Kék a szemem, és elég sokat kísérleteztem az árnyalatokkal, végül megmaradtam egy olyannál, amiről magam sem mondtam volna meg, hogy nem eredeti. A barna hajnál ugyanez a kék szem elég különlegesen nézett ki.


Az a tapasztalatom, mondjon bárki bármit, hogy amikor szőke voltam, nagyságrendekkel több bókot kaptam, és úgy általában a férfiak készségesebbek voltak (pl. utazáskor mindig jött valaki, hogy segít felrakni a bőröndömet a vonatra). Amikor barna voltam, érezhetően kevesebb bókot kaptam, nem annyira vettek észre. Pedig ugyanaz a lány vagyok :)

És több barátnőm is hasonlókat tapasztalt. Szóval érezhetően előbb észreveszik a szőke lányokat, mint a barnákat :)

2011. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok:) Amúgy kék szemem és világos bőröm. Jelenleg szőke vagyok majdnem 3éve és elgondolkodtam azon, hogy barnára kellene váltanom(amúgy voltam már barna) Tényleg van abban valami, hogy a szőkéket előbb észreveszik...de ezek szerint ez azóta sem változott:)
2011. márc. 13. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kiknek szeretnél tetszeni inkább. Ha a tizenéves fiúknak, akkor maradj szőke, ha viszont a huszonéves férfiaknak, akkor inkább légy barna.
2011. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én asszonykámmal is ez a helyzet. Nekem végül is mindegy, hogy milyen haja van, de (bár sosem mondtam neki) jobban tetszik, ha barna. :)


Most a színe ilyen, mint ennek a nőnek :D : [link]


A szőkére amúgy gyorsabban felfigyelnek a srácok. :)


17/F

2011. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6  Ƨʓαℓ válasza:
Szoke ... aze'rt mert nekem azok jonek be xD
2011. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!