Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van a hátam kis apró...

Tele van a hátam kis apró mitteszerekkel, és néha pattanások jönnek ki rajta+ a mellkasomon is. Elég kellemetlen. A fejem nem annyira pattanásos, ott rendszeresen járok kozmetikushoz. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen, hogy jön a nyár, és csúnya a hátam, a vállam, és néha a mellkasom is. Alapvetően jó testem van, kicsit szálkás, 16 éves fiú vagyok, csak ez az egy rossz az egészben. Nyár jön, strandon meg ez ciki. Mit csináljak vele, hogy hamar eltűnjön?
2009. febr. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nagy a valószínűség arra, h nyáron nem lesz ilyen gondod. ez az átka a télnek. az ember felöltözik 6 rétegben. leízzad, nem szellőzik a bőr... a szoli egy kicsit talán neked is segít. nekem bejött.
2009. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se aggodj!

max menj el szolariumba par alkalommal mert leszaritja oket!

nem erdemes kenocsokkel kenni mert nem biztos hogy elmulassza... en is kentem vagy 3 fele mindennel de nem nagyon multak el.. nekem is par a vallamon van es telen csak.. nyaron 1 sincs rajtam :D

aztan 2 dik megoldas ha nem akakrsz sozlariumba menni majd nyaron eltunik ha strandra mesz 1x v 2x :)

es nyugii nem szegyen az!!!

2009. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEKEM A SZOLI NEM SZÁRÍTOTTA LE! ÉN MÁR PRÓBÁLTAM MINDEN KRÉMET, DE JÖTT BE. MOST SZÓDABIKARBÓNÁS VIZZEL TÖRLÖM ÁTT, EZT EGY ÚJSÁGBAN OLVASTAM.
2009. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!