Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossz hogy menzesz alatt...

Rossz hogy menzesz alatt megyek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

elvileg mikor megyek már menstruálni fogok mert most kell majd megjönnie

tudom ilyenkor jobban fáj de engem inkább az érdekelne jobban hogy vajon begyógyulnak majd a sebek? más időpontra nem raknám át,

nálatok ez hogy van?


2011. aug. 31. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért fájna jobban? persze hogy begyógyulnak a sebek.
2011. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olvastam hogy ilyenkor sokkal érzékenyebb a bőr ,meg vannak ilyen alapszabályok hogy nem tanácsos hajat daueroltatni festeni menzesz alatt,illetve azt is olvastam hogy lassabban gyógyulnak a sebek inkább menzesz után érdemes kozmihoz is menni,nade én csak most tudod meg mennm is kell mert borzasztó a fejem és eddig minidg menzezs után mentem és félek hogy nehezen fog meggyógyúlni!
2011. aug. 31. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig akkor megyek, amikor menzeszem van.. Valahogy mindig így jön ki :P

És tényleg nagyon lassan gyógyulnak a sebek, néha 1 hétig is eltart 1-1 seb gyógyulása

2011. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van,kicsit lassúbb a gyógyulás,éremesebb megvárni még elmúlik.A fájdalomtűrő küszöb is alacsonyabb.
2011. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na mindegy legalább ezt is kipróbálom!:D

ez van..

2011. szept. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!