Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen barna hajat le kell...

Az ilyen barna hajat le kell szívatni, hogy befogja a kék/lila színező?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 15. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.
2011. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem.
2011. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de igen, le kell, ugyanis nem elég világos. ha szép intenzív színt szeretnél mindenképpen szívasd le! ha ilyen barnára ráfested, jó csúnya lesz.. (tapasztalat)
2011. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem világosbarna hajam volt és ráfestettem a lilát. Intenzív színe lett nagyon, csak minőségi festéket kell venni.
2011. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ő színezőt kérdezett és az teljesen más. Az nem fogja be a barna hajat csak a szőkéset. Festékről meg csak annyit, hogy ennél sokkal világosabb barna hajamat festettem be lilára és iszonyat ocsmány lett. Ezek szerint emberfüggő! :P
2011. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Látom azért szépen megoszlanak a vélemények... :D
2011. márc. 15. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet :D
2011. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyesmi barna a hajam. Egyszer vettem lila színezőt hát nekem befogta. De ki is jött belőle annyi idő után ami rá volt írva. Viszont voltak szőke melírok a hajamban. Hát a szőkét amit befogott abból nem jött ki. Csak kifakult de újra kellett melíroztatni, hogy kijöjjön belőle. XD

2011. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki látott már barna hajra festett színeket fiatal lányokon, ronda, fakó, színtelen.

Szőke hajra tervezték az ilyen hajszínezőket... azon mutat jól, azt fogja be csak normálisan.

2011. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!