Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSETEEK! Mit tehetnék...

SEGÍTSETEEK! Mit tehetnék még? (pattanás)

Figyelt kérdés

Ma kijött a homlokomon kb. 2-3 pattanás...már fehér is volt. Gőzölögtettem kamilla teával, hogy kitáguljanak a pórusok, aztán kinyomkodtam őket...most fel vannak dagadva.

Mit tehetnék, hogy holnapra ne legyen ilyen dagadt/halványuljon?? Használ, ha kamillateával beáztatott vattakorongot rakok rá?? Vagy mit csináljak??


2011. márc. 15. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit....majd legközelebb nem nyomkodod
2011. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kittenke ***** válasza:

Valószínűleg vagy nem voltak még teljesen megérve vagy nem nyomtad ki őket rendesen azért duzzadt most.

Hallottam olyat, hogy aszpirinnel könnyebben elmúlnak. Mármint nem megenni kell, hanem pakolásszerűt csinálni belőle. Sajnos nem tudom, hogy hogy kell pontosan és hogy hatásos-e. Keress rá neten, biztos találsz valami hasznosat.

Szerintem a kamillateás módszer is hasznos lehet. Ártani legalábbis biztos nem fog.

Ha van otthon aloe vera, akkor azzal is kenegetheted.

De addig is próbáld valamivel hűteni, hogy kicsit visszahúzódjon a duzzanat.

De bármit is csinálsz csodát ne várj. Holnap valószínűleg szükséged lesz egy kis korrektorra, hogy ne látszódjon.

2011. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a sok kamilla kiszàrítja a bört
2011. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!