Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idö alatt nö vissza...

Mennyi idö alatt nö vissza egy teljesen leborotvalt szemöldök?

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a valaszokat! :D
2009. febr. 22. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyéntő függően egy-két hónap alatt visszanő. De az elején legalább ronda borostás lesz.
2009. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Sztem is körülbelül másfél hónap

De pl. a ricinusolaj serkenti a növekedését, szóval sztem ezzel még rövidebb idő lenne:)

2009. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Eddig tetovalt szemöldököm volt, mindig borotvaltam(tudom, jo nagy hulye vagyok), de most mar elegge kikopott a tetko, es hat mar eleg divatjamult is. :D

Szoval szeretnem visszanöveszteni az eredeti szep szemöldökömet! :D

Akkor 1-2 honap. Remelem szep lesz megint! :)

2009. febr. 22. 12:05
 4/9 anonim válasza:
100%
A szemöldökborotválással vigyázni kell, mert az az egyetlen szőrzet a testen amit ha leborotválsz lehethogy nem nő ki újra, de egy része biztosan visszajön, ha nem is lesz olyan dús mint előtte volt.
2009. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%
Helószija én kicsit ügyetlen voltam és félig leborotváltam a jobb szemöldökömet de hogy ne legyen ojan ronda a balba is belevágtam mennyi ídő alat nő vissza?
2010. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Két-három hét alatt.
2010. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koccintós Károly válasza:
78%
Sziasztok! A hullarészeg haverjaimmal leborotváltuk a szemöldököm és nem tudom mennyi idő alatt nő vissza a férfiaknál pls help:D
2012. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia! Én is most akarom kinöveszteni a szemöldökömet.

Neked mennyi idő alatt nőtt ki?

2013. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok trichotillomániás beteg voltam 3 èvig folyamatosan szedtem minden nap le is vágtam stb nem nő vissza férfi vagyok 😂 kentem rá eztis aztis de hiába egy pár szál vissza nőtt és cső azóta se jobb a helyzet pedig akkoriban mèg nem volt divat a szemöldök igazìtás stb de nekem már akkor is szép volt főleg a szempillák a csajok azt hitték festem meg ilyenek közbe alap volt sokszor zavarba éreztem magam meg reggelente össze ragadt a szempillák túl dús volt most meglehet nézni van vagy 20 szál mind2 szememen aki meg lát mostmár nem irigykedik inkább nevet és azt hiszi valami pszichopata vagyok... szóval jobb lessz ha nem piszkáljátok ezt a két dolgot!!!!!!!
2021. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!