Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire számít a szemöldök vastagsága?

Figyelt kérdés
Mert nekem sajnos elég vastag. Középen nincs összenőve, ápolt, de vastag. Sokan mondták már, hogy helyes vagyok, de nekem ez akkor is visszafogja az önbizalmam. És szerintetek, egy ápolt, vastag szemöldökű, vagy egy vékony "összenőtt" szemöldökű férfi?
2011. szept. 16. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak legyen ápolt, semmi kép ne legyen össze nőve,ha nagyon zilált akkor húz ki párat,de férfiaknak se szégyen a kozmetikázás,szemöldök szedés 500Ft szakembernél.
2011. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy milyen vastag egy szemöldök ha szép íve van és illik az archoz, ma már egyre több férfi jár kozmetikába többek közt ezért is, én személy szerint az ápolt férfi szemöldököt részesítem előnyben. Kozmetikus lány
2011. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ápolt, addig nem baj hogy vastag. :) Ha ápolatlan, az már baj. :D
2011. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha vastag a szemöldök, csak ne legyen összenőve :)

19/L

2011. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

nekem nem tetszik ha egy férfinak műre szedett a szemöldöke, mert nekem a markánsabb és természetesebb férfiak jönnek be, a vastag szemöldökkel. az én páromnak úgy csinálja, hogy időnként kiborotválja vagy éppen én húzgálom ki középről a szálakat. összenőtt semmiféleképpen ne legyen de gyönyörű, íves, formára szedett sem.


23/N

2011. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14:38-as vagyok, az ívelt szép szavakat nem a férfiéra értettem hanem az övére.
2011. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De így visszaolvasva rájöttem hogy a kérdező is férfi talán :D ez esetben csak középen kell kiszedni esetleg pár szálat az ívből is ha túl bozontos ritkításképp.
2011. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!