Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olyan frizurákat,...

Milyen olyan frizurákat, hajvágási módszereket ismertek, amiktől a amúgy egyenes, de alul felpöndörödő haj vége is egyenesen állna?

Figyelt kérdés
Olyan a hajam, hogy alul a vége "visszahajlik", akármit csinálok is vele. Vasalni nem akarom, és semmi károsat sem szeretnék rá használni, hanem arra gondoltam, hátha van olyan hajvágási módszer, amitől normálisan tud állni a hajam.
2011. márc. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Növeszd meg, h a vállad alá érjen. amíg a válladon elfekszik, addig sosem lesz teljesen egyenes, főleg nem vasalás nélkül.
2011. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen.Nem nagyon tudsz vele mit csinálni.Nekem már mindenféle vágással és mindenféle méretű volt a hajam, de mindíg alul össze vissza kunkorodik.Egyszer valamelyik fodrász azt mondta, hogy a ritkítástól van és növesszem le kicsit a hajam.Ez több éve volt már rég lenőtt, de ugyan olyan.Szerintem nincs rá megoldás.24/L
2011. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen... Akármilyen hosszú, a vége mindig kiáll. Úgyhogy levágattam rövidre, így most jó. (:
2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a mellemig ér, de mikor levágattam ilyen 10 centivel rövidebbre, akkor is visszakunkorodott, pedig régen nem volt ilyen.
2011. márc. 17. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!