Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hiszi sok lány azt,...

Miért hiszi sok lány azt, akinek nem teljesen egyenes vagy hullámos a haja, ha szögegyenesre vasalja, szebb lesz?

Figyelt kérdés

Nem értem, komolyan.


Itt a példa:

Egyiken kiegyenesített haja van, másikon természetesen hagyott, hullámos enyhén, mégsem rondább... Sőt!


[link]

[link]


2011. márc. 19. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szebb lesz, hanem divatosabb. Nyugi, amikor megjelenik majd, hogy az afrogöndör a divat, akkor meg rohannak majd daueroltatni.

De a fodrászok is ludasok, nekem a múltkor ragaszkodott hozzá, hogy kivasalja a hajam, mert "jobban látszik a formája". Pont úgy nézett ki vasalás után, mintha nem szárítottam volna be...

2011. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

A kép amit belinkeltél... Bocs, de nem érv.

Az igazi hullámos vagy göndör haj nem így néz ki. Legtöbbje kezelhetetlen kócgubanc. A szög egyenes hajjal könnyebb bánni. Ha tetszik neked, ha nem.

2011. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én másfél éve minden nap vasalom a hajam, mert nagyon hullámos, száll, durva tapintású, nem áll jól az arcomhoz, utálom. most szögegyenes a hajam, és SZÉPNEK látom magam. nekem ez a legfontosabb, mert nagyon önbizalomhiányban szenvedek. (a szép túlzás, de szebbnek, mint előtte). komolyabbnak, nem kislánynak (5-6 évesnek) látszok, selymes a hajam, és végre van formája, mert ezelőtt nem látszott. én csupán ezért vasalom, jöhet az oltás, de el kell fogadni más véleményét.

15/L

2011. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan képet választottál,aminél nem lehet jól összehasonlítani azt,amiről Te beszélsz. Ugyanis itt egyik sem természetes,ahogy azt gondolod.Mindkettő fazon nagyon is mű. Egyébként Én sem tudom miért hiszik azt a mai fiatalok,hisz nagyon soknak nem is áll jól... De nyilván úgy van ahogy az előttem szóló mondja,hogy követik a divatot (hozzáteszem agyatlanul).
2011. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a2. képen egy enyhén behullámosított (gondolom göndörítővel) haj van, a természetes hullámos/göndör kezelhetetlen, ahogy a 2. monda.

harmadik voltam

2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"jöhet az oltás, de el kell fogadni más véleményét. "


Én elfogadom, de oltani a tűzoltók szoktak, "oltani" meg a cigányok, műveletlen tuskók.

2011. márc. 19. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Tuskók? Az a lány,aki ezt a szlenget használta,az is próbált Neked elfogadható magyarázatot adni a kérdésedre az Ő szemszögéből. Érthető és elfogadható volt az Ő válasza is. Ez miatt pedig többes számban használni a "Tuskók" kifejezést a válaszadóidra,nem túl szép dolog. S inkább elismerhetnéd a hibádat,amit már többen írtunk is!
2011. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt már én is kérdeztem osztálytársaimtól. Nekem azt mondták, hogy egyszerűen azért, mert nekik a szögegyenes haj és a göndör tetszik, a természetes hullámos nem, sosem úgy áll, ahogyan szeretnék és rondák lesznek tőle... hát én nem tudom,h ez hogy van, neekm göndör a hajam :)
2011. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Tuskók? Az a lány,aki ezt a szlenget használta,az is próbált Neked elfogadható magyarázatot adni a kérdésedre az Ő szemszögéből. Érthető és elfogadható volt az Ő válasza is. Ez miatt pedig többes számban használni a "Tuskók" kifejezést a válaszadóidra,nem túl szép dolog. S inkább elismerhetnéd a hibádat,amit már többen írtunk is!"


Nem javaslom, hogy tanulj meg szöveget értelmezni, talán tudsz, csak interneten keresztül nem tudom érzékeltetni pl. a hangsúlyt... Egyik itteni válaszolót sem tuskóztam le, a lányt sem, ha nem próbált "oltani"... Azt írtam, hogy ezt a szót milyen emberek szokták valamely cselekedetük jellegeként megmagyarázni.

2011. márc. 19. 14:58
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, én a környezetem alapján linkeltem a képet. Konkrétan az egyik ismerősömnek a haja természetesen olyan, mint amit itt bemutattam, szóval...
2011. márc. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!