Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? Szerintetek jó...

Szerintetek? Szerintetek jó ötlet vagy ne merjek belevágni?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú kb.a hajam : [link]


És ilyet szeretnék: [link]


2011. ápr. 22. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik amilyen most.
2011. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
ha tetszik akkor miért ne?:D jó a változatosság^^
2011. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jah igaz csak attól félek hogy nem fog jól állni:S
2011. ápr. 22. 17:18
 4/13 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a fodrászod.

amúgy nekem is a mostanid tetszik, de tényleg neked kell tudni és tetszeni elsősorban.

2011. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Okos, hogy meggondolod - mostanában annyi tini van aki majmol sztárokat és olyanra vágatja a haját közben meg tökre nem áll jól neki - ld. mostohahúgom a csodás haját tépette meg múltkor, már szerencsére rendesen néz ki. :D


Vannak neten programok amikkel tudsz hajat probalni. Pl. talán én anno a www.hajam.hu oldalon próbálgattam de már nem vagyok benne 100, ha meggooglezod úgyis sokat kidob: hajpróba


Vagy telefonra nekem iPhone-ra van ilyen program, gondolom Androidra is van ezer.


Végső soron meg marad a photoshop.


Megnézed aztán eldöntöd tetszik-e vagy sem, kikéred pár számodra fontos ember véleményét és kész :)

2011. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő tetszik, egy ideig olyan hajam volt, mint Hayleynek a második képen.Tetszett, de írtó sokat kell vele foglalkozni.Pl. a frufru része nekem soha nem úgy állt agogy kellet volna, és mivel hullámos hajam van, állandóan vasalgatni kellet.

Szóval szerintem vágj bele, de kérdezd meg előtte a fodrászodat, hogy szerinte jó lenne-e neked ez a haj:)

2011. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Bolond vagy. Egy hosszabb haj mindig nőiesebb. Amelyik lánynak nem valami szép az arca, de szép hosszú egészséges haja van, az sokat szépít rajta. De ha ugyanaz a lány levágatja, akkor aztán mehet a levesbe!
2011. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet olyan tépett mint a 2. képen, de a hosszát hagyd meg :) arany középút:D
2011. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerintem mind a két frizura szuper, de rengeteg múlik az arcformádon, arcberendezéseden.


Érdemes lenne egy frizurapróbát tenned a neten, asszem a feminának van ilyen aloldala... én ott szoktam "csekkolni", mielőtt nagyot váltok:)

2011. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem röviden jobb
2011. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!