Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még van remény? (Kérdésed...

Ikszdé xD kérdése:

Még van remény? (Kérdésed olyan rövid, hogy az már hosszú. XD)

Figyelt kérdés

Kicsi koromban tiszta gyűrűs (göndör) volt a hajam, most pedig tök egyenes, mivel ahogy megnőtt a hajam úgy veszitettem el folyamatosan a göndörséget. Tegnap voltam berakatni a hajam (búra meg minden) és a fodrásznő azt mondta, hogy találkozott már olyan esettel amikor kicsi korában göndör volt a haja és 17-18 évesen megint visszajött. Mikor kijöttünk a fodrászatból panaszkodtam anyumnak, hogy már hogy jöhetne vissza mikor senkinek nem göndör a családból? És anya azt mondta, hogy kiskorában neki is göndör volt és 100% hogy most is az lenne csak ő elrontotta a sok festékkel. A hajamat egyértelműen anyától örököltem, mert ugyanolyan szinű (barna. apumnak fekete) és egyformán dús is. Van még remény arra, hogy pár év múlva visszakapom azt a gyönyörű hajam? Vagy nem?



14/L


2011. márc. 20. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tartom valószínűnek
2011. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ezt szerintem nem lehet tudni, változó. valakinek megmarad, valakinek nem. Barátnőmnek hetedikig egyenes(!) haja volt, most pedig olyan gyúrús, ahogy te is írtad, rengeteg és apró, csodaszép a haja! :)

Viszont nem mondtad, hogy te mit csinálsz a hajaddal? (festeted?)

2011. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem festettem soha! És nem is fogom!! Becsavaták búra alá ültem és szép göndör lett...:D
2011. márc. 20. 13:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Mázlista... Nekem maradt ugyan olyan göndör. Én örülnék ha "kinőném", mert én egyenes hajat akarok. De amúgy fogalmam sincs hogy "visszajön-e". Nekem pl megmaradt. :S


15/L

2011. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mikor azt mondtad, hogy mázlista, egyértelműen magadról beszéltél! :D
2011. márc. 20. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyan hajjal élni kell. Elég ritka, és hormonzavart jelez, ha radikálisan változik a hajszerkezet tinédzserkorban amúgy, szóval ne akard.

A gyerekek jó részének meg göndör haja van, babahaj, első haj, nevezzük akárhogy. Én szőke és birkagöndör voltam. Azóta barna, és hullámos. Amúgy meg nem jellemző, festés miatt nem göndör, szóval anyukád inkább csak megnyugtatásnak szánta... De létezik dauer, hajsütővas, szóval nem olyan lehetetlen megoldani a problémát.

2011. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Uccsó, te valamit nagyon félreérthettél, vagy én irtam zavarosan. Anyum azt mondta, hogy most neki is göndör lenne, mintahogy régen, csak mivel nagyon régóta festi a haját az a sok szer tönkretette a haját. De neked legalább ha göndör nem is maradt meg, hullámosnak azért még hullámos. Dauert csak 18 éves koromtól akarok...
2011. márc. 20. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Most kicsit OFF...


Milyen érdekes, hogy még csak 14 éves vagy, de már Satennel olyanokat beszéltek, hogy a lánya meg a szeretője vagy..Hihetetlen milyen kis pics@k vannak itt, már bocsánat.


ON:


A tök egyenest úgy érted,hogy szögegyenes lett a hajad? Szerintem még van rá remény, bár kicsi az esély..

2011. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 habibi ***** válasza:
szia, nekem kiskoromban szögegyenes hajam volt egészen 15 éves koromig, azóta begöndörödtem... de nagyon....és az a baj vele, h. nem tartja a formáját és mosás után olyan mikrofonfrizkóm van, pedig hosszú a hajam :S szörnyen nézek ki vele.
2011. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Uccsó előtti: Tudod ezt a regisztrációt ketten osztjuk meg a barátnőmmel, de majd beszélek a fejével...ő amugy 20 éves...hihetetlen, hogy sokan úgy itélnek, hogy nem is tudják a dolgok másik felét...


Uccsó: és valakinek göndör a családból nem?

2011. márc. 24. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!