Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az arcomró...

Hogyan tüntessem el az arcomról a hegeket, kiskori sebhelyeket?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy más nem is veszi észre rajtam, de engem akkor is zavarnak a hegek az arcbőrömön. Kiskoromban volt, hogy egyszer bevertem az asztalba a fejem, vagy már nagyobb kormban, hogy kinyomtam egy pattanást, és úgy tűnik, hogy annyira vékony a bőröm, hogy ezeknek mind nyoma maradt. Próbáltam már a Contractubex-gélt Svédcseppel és BioPolar-lámpás kezeléssel, de a mindennapos fényterápia kiszárította az arcbőrömet. Így most nem tudom, mit tegyek. Tudtok olyan kenőcsöt, esetleg arcápolót ajánlani, amivel biztos a siker, és már van tapasztalatotok felőle?

Előre is köszi :)


2011. márc. 22. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a válasz engem is érdekelne. :/ Meg az is, hogy más testrészről (pl comb) hogy lehet eltüntetni a hegeket, mert én hülye kiskoromba mindig elkapartam a sebeket...
2011. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dermatix. Patikában kapható, elég drága, de jó.
2011. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
AHA krémmel vagy mikrodermabráziós (bőrcsiszolás) kezeléssel.
2011. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ööömm ez a Dermatix nem az a szilikonos kenőcs, amely 10 000 forintba kerül a gyógyszertárban?

Am. bőrcsiszolásos kezelés gondolom jó sokba kerülhet meg gyereknek nem is csinálnak olyat. Egyébként az milyen is?

2011. márc. 22. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:

A bőrcsiszolás alapelve, hogy a felső, elöregedett hámréteg célzott és ellenőrzött eltávolításával új, fiatalos hámréteg képződésére serkentjük, illetve kényszerítjük a bőrt. A felső bőrrétegek célzott eltávolítása által a bazális rétegben felerősödik a fiatal, működőképes bőrsejtek képzése. Ezek a bőrsejtek felfelé vándorolnak, és lépésről lépésre pótolják a károsodott szöveteket. A hámréteg felső részének eltávolításával megfiatalítjuk a bőrt. A csiszolás után bőrazonos és bőraktív hatóanyagokkal tápláljuk, hidratáljuk azt. Az így bevitt hatóanyagok, vitaminok hatására fiatalos, üde és bársonyos bőr képződik.

A kezelés eredménye azonnal látható és a bőr belülről regenerálódik.

Használható: pigmentfoltos, ráncos, heges, pattanásos bőrnél.


Ez egy kúra, ahogy az AHA kezelés is kúra.

Viszont ha veszel AHA krémet, akkor esténként te is tudod kezelni.

2011. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És kiskorúnak mit tudtok ajánlani? Am. egy ilyen kúra mennyibe kerül?
2011. márc. 23. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő, akár te is igénybe veheted:)


A kúra ára változó, kinek milyen gépe van... Kezelésenként kb. 4000-től felfele.

2011. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

És egyébként ha bőrcsiszolással el tudják érni, hogy eltűnjenek a hegek, akkor ez rendszeres bőrradírhasználattal is működik?

2011. márc. 24. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. A gép vagy gyémántporral, vagy alumínium kristályokkal távolítja el a hámsejteket, a bőrradír ennél jóval gyengébb.
2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!