Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Baba szappan sem alkalmas...

A Baba szappan sem alkalmas arctisztításra? És fürdésre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem jó szappanal arcot mosni, de a babaszappan más jellegű szappan, nem irritálja a bőrt. vagy ezzel se ajánlatos?
2011. márc. 22. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Baba szappant használok arctisztításhoz és tusoláshoz is, és nem irritálja a bőrömet. Az arcom kicsit húzódik tőle, ezért kék Nivea tégelyes krémet szoktam használni arcmosás után, nekem ez a két termék hozta rendbe a pattanásos, aknés bőrömet, amikor már mindent kipróbáltam és kellően tönkretettem. Mióta ezeket használom (és CSAK ezeket) arctisztításra, azóta egy pattanás sem jön ki rajtam, és nagyon szép a bőröm.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

itt is mindenki ezen a véleményen van, ezt a kérdést én írtam. :)

A tusfürdőktől mindig pattanásos volt a dekoltázsom, hátam, de mióta Baba szappannal tusolok, nincs ilyen gondom.

2011. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha BABA babaszappanra gondolsz, azt inkább dobd ki a fenébe, az nem való ilyenekre.

VEgyél a DM-ben Babylove babápolási termékeket és azt használd inkább. A Babaszappan, tele van allergén anyagokkal.

Egyébként a Babylove babaszappanját használom én is arcra.

2011. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam bevált a kék lanolinos BABA szappan, nem lett tőle semmi bajom, sőt nagyon sokat segített, de szerintem mindenkinél máshogy hat. Én lassan három éve használom. Első voltam
2011. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"A Baba szappan tele van allergén anyagokkal." Például? Én nem találtam benne egyet sem, bár nem vagyok szakértő. De nem láttam benne Sodium Laureth Sulfate-ot.
2011. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Folytatás: Talán vmi más allergén van benne? Ugyan az összes Baba termékben van Sodium Laureth Sulfate, de a szappanban nincs. Nem is láttam még olyan szilárd szappant, amiben lett volna. Csak a folyékony szappanokba raknak a jobb habzás miatt.
2011. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A BabyLove-ban is és a Lanolinosban is vannak olyan anyagok, amelyek állandó, rendszeres használat mellett károsítják az emberi szervezetet.
2017. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!