Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a bőröm még 23...

Miért ilyen a bőröm még 23 évesen is? Kép. Mit tehetek? És ez még nem a legdurvább.

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 23. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, 22 vagyok. Szedek fogamzásgátlót is, rendezett a szexuális életem is. Ezek után nem kellene ilyennek lennie, mégis ilyen. Amikre tudok gondolni:

- dohányzom, zsírosítja a bőrt

- sok gyors kaja, kóla, zsíros étel, csipsz, csoki

- kevés folyadékot iszok

-stressz..elvileg kihozza a pattanásokat


Ezek közül neked is lehetnek okok..bár nem tudom,te hogyan élsz. :)

2011. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszike! Nekem csokitol vagy borsostol már másnap megjelennek a pattanásaim. Nem cigizek, nem eszek zsirosat, de stresszelek.
2011. márc. 23. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet genetikai oka is. Bőrdokinál már voltál?
2011. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 habibi ***** válasza:
szia, menj el bőrgyógyászhoz, aki majd felír neked rá krémet, én az Aknemycin-t javaslom- nem szárít nagyon, és jó is, van Aknemycin 2000 is- ez jobban szárít és fertőtlenít, és hatásos. Esetleg a bőrödet nézve jó lehet neked a Zineryt is, az picit erősebb, de jó. Tehát bőrgyógyász!
2011. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
heti 3x sportolás, rengeteg folyadék (lehetőleg víz és tea) sok zöldség , gyümölcs.
2011. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 23. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én bőröm is ilyen volt 24 éves koromig.

Most így nézek ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Lentebb le is írtam az egyik kommentemben, hogy mi hozta ki ezt a változást. :) Szerintem próbáld ki, én is rengeteg gyógyszertári cuccot kaptam bőrgyógyásztól, mindegyiktől csak begyulladt a bőröm és kiszárította nagyon.

2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Anyukám idén lesz 40 éves, de még neki most is ilyen a bőre. Elvileg az antibiotikum kúra segít neki csak nem szedheti sűrűn.
2011. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Más problémád nincs? Rendszertelen menzesz? Esetleg túlzott szőrösödés? Ha a bőrgyógyász nem hoz eredményt, endokrinológust javasolnék.
2011. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a szalicilsavat próbáld ki, szerintem nagyon jó:)

gyógysztárban sztem tudsz venni, érdemes megkérdezni:)

bekened vele a bőröd, mintha tonikkal, nem kell lemosni sem, és pár használat után jelentősen csökkennek a pattik:)

a bőrnek is jó:)

kicsit szárít, ezért érdemes hidratálni:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!