Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajam van (festett)....

Ivett888 kérdése:

Fekete hajam van (festett). Mindig csak a tövét festettem be. Alul inkább már barnás szín látszik. Nekem ajánlották, hogy világos barnával fessem be. Hosszú folyamat de nem roncsolja a hajat. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A világosbarna is roncsolja, bár tény, hogy kevésbé, mint a fekete.

Ha jól áll, akkor nyugodtan fesd át.

Én egyébként lenövesztettem, ami elég durva kör volt, viszont azóta minden kence nélkül nagyon szép egészséges, fényes a hajam.

2011. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Fodrász,fodrász, FODRÁSZ!!!!!

Komolyan! Én nagyon megjártam amikor feketéből akartam magam visszavarázsolni barnává. Hidd el megéri, érdemes rááldozni az időt meg a pénzt.

2011. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi,h csak igy idekerdezek,de szeretnem tudni,h a fekete vagy a szőke festek roncsolja jobban a hajat?

köszi

2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Nekem a feketét mondták, állítólag az a legdurvább. Hullott is a hajam mint a záporeső.... Aztán egy beszélgetés során kiderült, hogy egy kolléganőm is ezért váltott feketéről.
2011. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!