Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Újféle hajat akarok, kezdem...

Újféle hajat akarok, kezdem megunni a mostanit, de nem tudom milyen legyen. Lentebb bővebb kifejtés. Aztán kérdőjel->?

Figyelt kérdés
Kb hátközépig érő fekete egyenes hajam van, szeretnék bele egy minimális színt, a lilán és a kéken gondolkozom, és ahhoz valami fazont. De szeretném, ha a hossza valamennyire megmaradna, esetleg 1-2 belenyírás.. emo-haj elvetve :) fufrut sem szeretnék. Esetleg képek is jöhetnek ;) Lehet extrémebb is, csak hogy ihletet kapjak.
2011. márc. 25. 18:29
 1/8 anonim válasza:

tépett

elöl kicsit rövidebb

2011. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vöröses-barnás vagy a sötétlila melírcsík illene a hajadba. :) meg lehetne egy kicsit fokozatosra vágatni és kivasalni. vagy nem szoktad vasalni?
2011. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyenes a haja,minek vasalja???
2011. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. voltam. nem olvastam bocsi h egyenes a hajad.
2011. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elől baloldalon valamennyire rövidebb, egyszer elborult az agyam és belevágtam, de áll fölöttig semmiképp nem vágatnám. Egyébként alapból egyenes, egyáltalán nem vasalom. Elég vékonyszállú, és nemnagyon áll sehogysem, azért is kéne vele kezdeni valamit. Valami extrémebbre gondolok, de mégsem túl brutálisraa.. és ami vékonyítja az arcot.
2011. márc. 25. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmi, hátul felnyírt haj?


(az a gond, hogy kikötötted: egyenes, hosszú maradjon, áll fölé nem akarsz vágatni... így nem marad túl sok megoldás...)

2011. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz, megint minden lehetőséget kizártam kb. :D Egyébként nem rossz a haj, ennek a csajnak jól áll, de nekem a hátul felnyírás túúl rövid lenne, ott inkább maradna a hosszúú.. Tudom, szörnyű vagyok.. :D
2011. márc. 25. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
a hosszú/középhosszú haj nyújtja optikailag az arcot. szóval vágass pl fokozatos hajat, de felül ne legyen túl rövid.
2011. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!