Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam? (kifejtés...

Hogyan csináljam? (kifejtés lejjebb)

Figyelt kérdés
S.O.S. segítség kellene! Holnap amolyan "első randira" megyek... elég csúnya az arcom:S tág pólusok, egy-egy kóbor pattanás...:S emellett szeplős vagyok...:( kék szemeim és elvileg "teljesen átlagos" arcom van... középbarna bőr... tényleg semmi extra... milyen sminket ajánlanátok? Tudom, hogy így nehéz tanácsot adni látatlanba... de alkossatok valamit légyszi eléggé kétségbe vagyok esve:S vállig érő barna haj... azt hiszem ennyi... Tényleg semmi átlagon felüli! Nagyon szépen köszönöm!
2011. máj. 23. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb pattanásokra tehetsz fogkrémet, azok leszárítják ;] A lényeg, hogy ne kezd el nyomkodni, mert be fog gyulladni, és csúnya lesz.


Egy kis alapozó, pirosító, szemedhez illő szemhéjpúder és szempillaspirál szerintem jó lenne. Valami természetes ;]

2011. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Gondolom azért hívott randira, mert úgy tetszel neki, nem? Az mindig elég viszzás, mikor egy laza csaj kiöltözve, egy nem festett lány pedig vastag vakolattal érlezik. :D

Szóval csak a szokásosat, persze ne a legszakadtabb cuccodban menj. Moss hajat, fogat és ennyi extra. Egy nappal előtte ne kezdj kozmetikázni, pakolásokat tesztelni, mert ha pl allergiás vagy rá, csúnyább leszel, mint előtte, nyomkodással meg pöttyöslabda.

A szemed esetleg kicsit húzd ki szürke ceruzával, spirál bőven elég, ha amúgy nem sminkelsz többet. :) Jó szórakozást!

2011. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!