Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb önbarnitó krém?

Melyik a legjobb önbarnitó krém?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok.Május 21.-én lesz az esküvőm és elég fehér a bőröm.Emiatt szeretnék egy kis színt magamnak!
2011. márc. 25. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleirok, de ez engem is érdekelne.
2011. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egyik sem jó mert mindegyik foltot hagy. Ha nem szeretnél szoliba menni akkor ajánlanám neked az UV mentes barnítást. Ismered?
2011. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ismerem!az milyen?ismeritek ezt az önbarnitó sprayt? [link]
2011. márc. 25. 19:05
 4/4 anonim válasza:
lényegében abból áll hogy lefújják a bőröd olyan árnyalatra, amilyet szeretnél. Nem drága és hatásos is. :) Szerintem érdemes kipróbálni. Persze előtte el kell végezni egy kis előkészületet de erről úgyis tájékoztatnak. Ezt a sprayt is ismerem, nem rossz és jobb a krémeknél mert nem fogja be a kezed.
2011. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!