Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami készítmény a...

Van valami készítmény a berepedezett sarokra?

Figyelt kérdés
Gyakran járok manikűröztetni, pedikűröztetni is 3-4 havonta. Most viszont észrevettem, hogy kezd berepedezni a sarkam. Már nagyon fáj és eléggé ciki és zavaró, mert itt vagyok 26 évesen és ilyen problémám sosem volt. Ti mit használtok rá? Van valami készítmény ami beválik és megszünteti ezt az áldatlan állapotot? Mindjárt itt a nyár mg a tavasz is, és a szandi szezon.
2009. febr. 25. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj arra, hogy sohase legyen elhalt bőr a sarkadon, mert az indítja meg a repedezést. Lábáztatás (én a heti egy kádban áztatom magam alatt csinálom)- elhalt bőr lesikásása (habkővel, reszelővel) - krémezés. Neked kell rájönnöd, hogy milyen gyakran kell csinálnod. Szerintem heti egy elég. Krémezni lehet minden este.
2009. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hetente egyszer vagy ahogy szükséges,habkő,bőrreszelő...meg valami láb ápoló krém.Szerintem am a körömvirág is jó rá de ez nem biztos.Olyan kell ami puhitja.
2009. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Scholl sarokbor-repedés krém (60 ml)

1 745 Ft csodákra képes.

2009. febr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Paraffin olaj!
2009. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Valamit most már kell alkotmom magammal..áztatás, reszelés nem vezetett eredményre..:(
2009. febr. 25. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sótlan disznózsírral pakolást tenni rá.

Meglepően jó.

2009. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a scholl sarokkrém semmit sem ért..ahhoz képest jó drága:-(
2009. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!