Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestetem a világosbarna...

Ha befestetem a világosbarna hajamat narancssárgás-vörösre, hamar kell megint festeni, nem teszi nagyon tönkre? :S

Figyelt kérdés
olyan Hayley Williamsesre szeretném, de félek, hogy tönkreteszi az egyébként nem töredező, fényes, sima, hullámos hajamat. Szerintetek? és gyakran kell majd újrafesteni? 2 hónapot ki fog bírni?
2011. márc. 28. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire világosbarna az a világosbarna, de a festés gyakorisága sok mindentől függ. Nekem szőke melír van a sötétbarna hajamban, kb 3 havonta járok festetni, vágatni, de éppen 4 hónapot is bírna, csak a vágás miatt megyek gyakrabban. Viszont ha teljes szőkére festetném a hajam, akkor mehetnék kb 3 hetente festetni, mert nagyon látszana a sötétbarna hajtövem a szőke hajamban. Szal nem tudom a te hajszíned menyire üt el a célhajszíntől, attól nagyban függ a festés gyakorisága.

Hogy mennyire roncsolja a hajat? Hát megint csak az én esetemmel tudok példálózni. Nekem vékonyszálú, nagyon kevés, ritka hajam van. pont azért melíroztattam szőkére, mert ettől optikailag többnek tűnik. Nekem nem tűnt fel, hogy sokat romlott volna a hajam a festéstől, bár nem is volt már hova romolnia:S

2011. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát elég világos a hajam, olyan mogyorószínű, és ez meg olyan barnás-narancs szóval nagyon nem üt el :D

köszönöm szépen a választ :D

2011. márc. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!