Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi tegyek hogy szép egészséges...

Mi tegyek hogy szép egészséges sima és hullám mentes legyen a HAJAM?!

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha szép sima és hosszú lenne a hajam! De sajnos ez nem így van tiszta szösz meg szálka pedig nem vasalom olyan sokat, eddig gyakran vasaltam de már heti egy vagy 2 alkalom. Söt még a hajam is hullik nem tudom nagyon mit vegyek rá vettem csalán sampont meg csalán hajszeszt most azzal próbálkozom hátha lesz eredménye!! Kérlek irjatok olyan sampont balzsamot vagy valamiket amik szépé simává egészségesé és hajhullás mentesé teszik a hajat!! Nagyon fontos lenne
2011. márc. 29. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért akarsz olyan hajat, hogy másoknak bejöjjön. Elárulom neked, a göndör/hullámos sokkal vonzóbb, mivel nem átlagos...
2011. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen egyenes hajat csak hajvasalóval tudsz elérni, én próbáltam egyenesítő sampont,egyáltalán nem vált be. Ha töredezik a hajad vége akkor menj el fodrászhoz aki vág belőle kicsit,hogy felfrissüljön. Utána, ha változtatni akarsz tényleg ne vasald, használj Bánfi sampont és hajszeszt amitől szép lesz a hajad és a hullását is csökkenti. Hogy fényes legyen mosás után öblítsd le ecetes vízzel. Amúgy ha megnöveszted, nem lesz olyan hullámos\göndör a hajad mert a súlya valamennyire lehúzza.
2011. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!