Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rock/Metal-os lányok! Rövid...

Rock/Metal-os lányok! Rövid vagy hosszú hajat szeretek egy férfin?

Figyelt kérdés

Nektek melyik jön be inkább a rövid pár centis haj,vagy a hosszú mint pl Lukács Lacinak is van?

17/F


2011. ápr. 2. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én a félhosszút szeretem. Amilyen a deathcore-osoknak van. Vagyis az emoknak is olyan van:)
2011. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félhosszú. <3 De mindenképpen legyen ápolt.
2011. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez változó, kinek mi áll jól. A hosszú, inkább csak azoknak áll jól, akiknek nagyon férfias, borostás, szögletes arcuk van. A félhosszú meg szerintem akkor az igazi, ha kicsit hullámos. Ha valakinek kifejezetten göndör haja van, akkor mindenképpen kicit hosszabb, mint pár centis. Ha valakinek nagyon egyenes, fejre simuló haja van, akkor inkább legyen nagyon rövid. Ha ritka, akkor viszont kicsit hosszabb, mert az hülyén néz ki, amikor az egész fejbőrét látni valakinek.

Az a lényeg, hogy attól, hogy metálos vagy, legyél igényes, ne hordj mindig kapucnis zenekaros mackófelsőt, meg az igénytelen térdig érő flanel/mackó gatyát is felejtsd el.

2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem mindkettő nagyon jó...

de a matt tuck stílus a legjobb

2011. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel. A Matt-es a jó :D
2011. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél hosszabb, annál jobb! Persze legyen szép ápolt, ne legyen töredezett. Ha nem bírja a hajad a növesztést, akkor vágass valami vagányabb fazont inkább, mert a zsíros/száraz töredezett haj nem nyerő. 22/N
2011. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszú, egyértelműen! :-)
2011. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MERCEDESBENZ válasza:
Egyértelműen hosszú .. Lukács Lacinak van a legjobb haja :) <3
2011. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!