Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen goth/dark/rock/metál...

Milyen goth/dark/rock/metál márkák vannak? Milyen jellegzetes szimbólumok?

Figyelt kérdés
F/L mindegy
2009. dec. 30. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

converse ACDC csukák

acélbetétes bakancs

a goth és dark cuccokat legtöbbször külföldről (németország) rendelik online mert olcsóbb mintha itthon készíttetik

meg a goth dark helyek sorra zárnak be

övek is népszerűek

feltűnő fekete köröm

és fekete makeup a goth darkoknál

jó shoppingot

egy segítőkész lány

2009. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bakancsba: Shellys, Martens a gyakori(és a jó).

A lányok általában ilyen fűzős felsőket hordanak, Shark-ban(Baross utcánál) találsz ilyet. Népszerűek a csipkés kesztyűk, az ilyen tűllős szoknyák.

2009. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bár én kifejezetten márkákra (stb.) gondoltam, ohgy mit tudom én pl beware the bear,jack skellington stb...
2009. dec. 31. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Underground, Demonia, New Rock.
2010. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kieg: Amiket előbb írtam cipőmárkák. Bakancsból Martenst vagy Shellyst vegyél csak, a többi lényegesen gagyibb.


Ruha:

Lip Service, Hell Bunny, Gloomth, Cyberdog, XtraX, Bat Attack...


Smink, kozmetikum, haj:

Lime Crime, MAC, Anns Sui, Manic Panic, Dare2wear, Urban Decay, Black Phoenix Alchemy Lab.


Ékszer és kiegészítők:

Alchemy Gothic.



Divattervezők akik hajlamosak sötét ruhákat alkotni: Gareth Pugh, Alexander McQueen, Alexander Wang, Ann Demeulemeester, Damir Doma, Rick Owens, Katie Gallagher...


Ezek ha mindenáron márkásat akarsz. Ezekben a körökben egyébként inkább az erre specializálódott félmaszek ruhakészítők cuccait érdemes venni, mert azok egyediek és sokszor minőségre jobbak is. Ezeken nem is mindig van márkajelzés. Szerintem érdemes innen ötletet meríteni aztán megvarrni/varrattni amit szeretnél. A hétköznapibb cuccokhoz pedig ideális a turi, mert ott ki lehet fogni a német vagy angol kézművesek, kisboltok cuccait is.

2010. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ruhamárkák:


Scary Miss Mary

Poizen Industries

Necessary Evil

Mercy

Sinister

Gloomth

Living Dead Souls

Lip Service

Omen Clothing

Alchemy Sub Rosa

Criminal Damage

Darkside Clothing

Kreepsville 666

Tiger Of London

Too Fast

Spiral

Venomous

Strangely Familiar

Dollflesh clothing

Rose Mortem

Alienskin Clothing

2010. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!