Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom elérni azt, hogy a...

Hogy tudom elérni azt, hogy a mostani feketére festett hajam lila legyen úgy, hogy ne kelljen leszívatni? Egyáltalán lehetséges anélkül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehetséges, de rájöhetnél magadtól is

ez komoly kérdés?

2011. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Amúgy is, ha nem vagy világosszőke, a színes hajhoz le kell szívatni, mert csak úgy lesz szép élénk színe.

(és tényleg nem értem... az összes csaj befesti feketére a haját, aztán két hónap múlva már szőke vagy vörös akar lenni, és kesereg, hogy milyen egazságtalan a sors. xD Ne vedd személyes támadásnak, de azért tényleg vicces már)

2011. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem kamu a kérdés.. tudom h szívatással tudom de azért kérdeztem, hogy mégis más módszer nem e létezik..

második válaszolónak meg alapból majdnem fekete a hajam és mindig is fekete voltam és nem szőkét vagy világost akarok hanem sötét lilát.. amivel szerintem semmi gond nincs.

2011. ápr. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!