Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajgöndörítő...

Melyik a legjobb hajgöndörítő hajsütővas, ami a legjobban göndörít?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem született feleségekes van, nem hiszem, hogy profi cucc, de a célnak tökéletes, göndörödik a hajam, ahogy kell. Persze meg kellett tanulni használni. :D

Szerintem csak azt nézd meg, hogy van-e kerámia bevonat rajta leglaább, azon kívül hogy állítható-e leglaább valamiylen módon a hőfok (az enyémen sajnos csak két fokozat van, de használható tartományban).

Améret meg attól függ, milyen jahat akarsz. Ha olyan angyalkás loknisat, akkor spirál kell, ha laza hullámosat, akkor nagy, ha göndöret, akkor vékonyabb.

2011. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok diszgráfiás, csak gyorsan gépeltem, és összeakadtak az ujjaim, de azért remélem ki tudod venni a lényeget. XD Bocsi!
2011. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!