Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajgöndörítő...

Melyik a legjobb hajgöndörítő hab?

Figyelt kérdés
nekem garnier van de az nagyon kiszárítja a hajam
2011. aug. 24. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
szia :) en sokfele hajgondorito habot hasznaltam eddig,de egy eve megtalaltam az igazit es nagyon meg vagyok vele elegedve ,mindenki meg van elegedve aki ugyanezt hasznalja ,loreal profesiaonalis hab amit a szalonokban is hasznalnak nem mindenhol mert elegge kolcseges lenne ,amugy ha jo hajhabot szetetnel soha ne vegyel meg az uzletbol akar mijen garnier vagy loreal mert az is van mert azok csak ijen piaci termekek es semmi jo hatasuk nincs a professzionalis termekek a legjobbak ezeket megkaphatod olyan fodrasz szalonokban ahol ezzel a markaval dolgoznak kicsit dragabb mint a tobbi de sokkal masabb mar 1 alkalommal latod a kulombseget :) es azert szaritja a hajad meert tul eros es akkor kell venni gyengebb habot ami nem teszi olyan kemennye a hajadat de ugyanakkor megadja a tartasat es a fenyet is :) remelem tudtam valamit segiteni puszi
2011. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!