Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajgöndörítő...

Melyik a legjobb hajgöndörítő hab egyenes hajra?

Figyelt kérdés

Szeretném begöndöríteni a hajam, de nem tudom, hogy mi a leghatásosabb módszer. Mivel nekem hosszú, szögegyenes a hajam, nagyon sokáig tart tincsenként besütni. Gondolkoztam azon, hogy hajmosás után bekenem a hajam hajgöndörítő habbal, és utána hajcsavarókkal rögzítem a tincseket.

Szerintetek melyik hajgöndörítő hab a leghatásosabb és milyen csavarókat használjak ahhoz, hogy ilyen hatást érjek el:

[link]


Élőre is köszönöm :)


2011. júl. 20. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a Tony&Guy-nak van egy jó hajgöndörítő hajhabja...de nem biztos.(Mert csak annyira emlékszem,hogy valami Tony&-Guy-os hajhabot raktak a hajamra aztán ilyen hajgöndörítős hajszárítóval csinálták meg a hajam.)
2011. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajgöndörító habokat göndör hajra találták ki.

Ha az egyenes hajad szeretnéd becsavarni, és előtte rátenni habot, akkor bármyilen dúsító hab megteszi, nem kell azért göndörítőt venni!

De a képen lévő hölgynek pedig sütve van a haj szerintem...

De ha elviszed a képet magaddal, akkor segítenek szerintem, hogy milyen fajta csavarót vegyél!

2011. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!