Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miutan lekentem zinerty-vel...

Miutan lekentem zinerty-vel az arcomat, mennyi idot kell varni, hogy testapoloval bekenhessem? (Ugyanis nagyon szaritja a bort)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Alap, hogy testápolót nem kenünk arcra.

Vegyél egy jó minőségű arckrémet, vagy ha nincs rá keret, akkor kevertess patikában, az elég olcsó.

Amúgy ha már nem ragadsz, szóval megszáradt... de csak ha mondta a doki, hogy kenhetsz rá valamit, nekem volt amelyiknél azt mondta, tűrjek csendben. :/

2011. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondta a doki, hogy hidratalo testapolot kenjek ra...viszont azt nem emlitette, hogy mennyi ido mulva....

Mert vmi iszonyatosan kiszaritja a bort...

2011. ápr. 4. 21:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Upsz bocsibocsi...arckremre gondoltam :/
2011. ápr. 4. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy este bekenem vele, aztán reggel amikor lemostam, akkor használok hidratálókrémet. Nem a zsírosabb fajtából, hanem a nappaliból. Mert nekem olajos érzetet hagy, így nem kennék rá hidratálókrémet, mert nem használna semmit.
2013. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!