Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajszinező...

Mi a véleményetek a hajszinezőkről?

Figyelt kérdés
szeretném befestetni a hajam egy sötétebb színre, de előtte megprobálkoznék egy kis szinezéssel h lássam hogy áll a hajszin. semmi durvság, világosbarna hajam van és sötétbarnát szeretnék. Melyik a legjobb hajszinező márka? nem nagyon értek hozzá :S mennyi ideig tart? nagyon csunya ha kezd lekopni? mennyire kárositja a hajat? stb... köszi:)
2011. ápr. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

én a loreal casting creme gloss hajszinezőt használom és elég megbízható,már színeredményt illetően.akciósan 1500 ft.amúgy 2000.elég borsosnak tűnik,de először én is másik márkát vettem azt hiszem az rózsaszíndobozos palette volt és középbarna helyett rendes sötétbarna lettem...

nekem kb.olyan 10-12 hajmosás után már látszik,h kopik,de egyenletes szokott lenni.Arra azonban vigyázz,hogyha sötétbarnát veszel az nem kopik ki a hajadból egyhamar.remélem segítettem:)

2011. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben vigyáznék a castinggal. Nem egy embert ismerek, akinek meg kellett várnia míg teljesen lenő a festék, nem kopott ki a hajából.

Ugyanez vonatkozik minden 28 hajmosásig tartó festékre.


Esetleg hennás színezőkkel próbálkozz, azokból is van többféle barna és talán hamarabb kopnak, de személyes tapasztalatom nincs.

Pl. Henna color színező (van ebből tartós festék is)

2011. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is csak hajszínezővel festettem be a hajam, hogy na, ha majd nem tetszik csak kikopik. A frászt! Kb 2 évig növesztettem ki a hajamból a fekete színezőt(hullott nagyon, de mióta nem színezem, egészséges) Vannak ilyen kis pármosásos hajszínezők, azok azt hiszem tényleg pár mosás után kijönnek, de amire az van írva, hogy tartós színező, az pontosan ugyanúgy nő le, mint a festék.
2011. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
érdekes..nekem a világosbarnák kikoptak...
2011. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!