Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajszinező...

Mi a véleményetek a hajszinezőkről?

Figyelt kérdés
Már régóta kiszeretném probálni a sötétebb hajszínt szőkésbarna hajam van és sötétbarnát szeretnék, de nem tartóst mert félnék hogy megbánnám. Mi a tapasztalatotok a színezőkről? Amikor kopik ronda nem?:S foltos gondolom meg csunya szine van azt meg nem akarom. létezik még valami ilyen hajfesték vagy kimosható vagy valami,??? Segitsetek:) kösziii :)
2011. okt. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb hajszínező sajnos ugyanúgy működik, mint a festék és meg kell várni, míg lenő.

Esetleg a henna plusos termékeket nézd meg, de nekem nincs saját tapasztalatom ezzel kapcsolatban. A tartós festék mellett van színezőhabjuk és színezőkrémjük, azt írják, teljesen eltűnik a hajból x mosás után.

Meg régebben voltak ilyen tasakos színezők (amik 6-8 hajmosásig tartottak), a palettének biztosan, de már jó ideje nem látom a boltokban. Gondolom kivonták a forgalomból...

2011. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy én a tasakos színezőt próbáltam (ami már nincs boltokban), az nem volt nagyon foltos, amikor kopott, egyszerűen csak egyre kevésbé látszódott a hajamban és kicsit kezdett átütni az eredeti színem.
2011. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) hogy érted azt hogy tasakos?
2011. okt. 23. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy pici tasakban árulták, nem kellett semmit összekeverni, mint a hagyományos festékeknél, csak bedörzsölted a nedves hajba és 20 perc múlva lemostad. De már tényleg nem látni sehol ilyet. 1-2 éve még én is használtam.
2011. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!