Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajhullásra?...

Mit ajánlotok hajhullásra? Rossz fog miatt hullhat? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Igazából használok hajszeszt (bánfi) egy darabig jo is volt de most mar nem igazan segít.
2011. ápr. 6. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz fog miatt hullhat igen, meg még sok más miatt. de ha a fogad miatt van és kezelteted a hajhullás is leáll egy idő után.
2011. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem hajhullás miatt elküldtek mindenféle kivizsgálásra, vérvétel, fül-orr-gégészet, nőgyógyász, stb. és minden eredményem nagyon jó lett, ajánlottak egy hormon tartalmú sampont (mint utóbb kiderült), de semmi. Végül elmentem egy hajgyógyászhoz, aki megvizsgálta a hajamat, és megállapította mi a bajom. Adott rá megfelelő készítményeket, amik persze nem olcsók, de 1-2 hét után látványos volt az eredmény, kezdett abbamaradni a hajhullás.
2011. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kosziszepen mindkettotoknek (:
2011. ápr. 7. 15:56
 4/4 A kérdező kommentje:
én bánfi hajszeszt használok egy ideig jo is volt:S de lehet hogy tényleg a fogam miatt hullik (:
2011. ápr. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!