Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik vmilyen kezelés, ami...

Létezik vmilyen kezelés, ami eltünteti a hegeket az arcomról?

Figyelt kérdés

Tinikoromban nagyon csúnyán elbántam a bőrömmel:( A pattanásaimat,és a grízeket kinyomkodtam (akár tűvel is,persze nem sterillel:S) és néhol tág hegek maradtak:S

(Egyébként is tágak a pórusaim,és problémás a bőröm)

Van segítség,ami megszépíti a bőröm vagy örökre "vezekelnem kell" azért,mert nem volt pénzem kozmetikusra?

(Nagyon zavar,h ilyen a bőröm,legszívesebben mindenkitől 5 méter távolságot tartanék,h ne is lássák,de ez ugye lehetetlen ...)

Köszi előre is a segítséget!:)


2011. ápr. 9. 13:49
 1/5 A kérdező kommentje:
(20 éves lány vagyok)
2011. ápr. 9. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a mikrodermabrázió segít,de szóba jöhet egy savas hámlasztás is.Lézeres kezelés is.
2011. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te voltal aki le akart egni a multkor, nem?

Ott is irtam a lezert es orulok h mar nen akarsz leegni- ha te vagy az.


Az elozo jokat irt.

Es meg mindig menj el elotte egy bordokihoz, o majd segit!

2011. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hmmm??? nem,nem én akartam leégni!XD de az miért is lenne "jó"?

A lézer a lyukakat is eltünteti?

Egyébként köszi!:)

2011. ápr. 22. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen mély hegeid vannak, de ahogy írták előttem bőrhámlasztástól kezdve már nagyon jó kezelések vannak.


Egy bőrgyógyász tudná megmondani hogy Neked mire van szükséged és esetleg még kapnál mellé valamilyen plusz gyógykészítményt is.


Jól rendbe tudják hozni az embert.


//Passz a másik kérdező úgy gondolta ha leég akkor eltűnnek a hegei, gondolom hogy lehámlik :S//

2011. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!