Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, zavar benneteket, ha...

Fiúk, zavar benneteket, ha egy lánynak nem puha a sarka és érzitek? Lányok, Ti mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Használj habkövet, kend be minden este jó vastagon krémmel és húzz fel egy cérnazoknit, hogy ne jöjjön le a krém. Ettől tuti hogy puha lesz:)

17/L

2011. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem.
2011. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Kérlek vázolj fel egy helyzetet, ahol érezhetem, hogy a páromnak milyen a sarka
2011. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy pasinak a legfőbb dolog h megfogja a sarkát. ha nem elég puha, akkor tovább áll. :PP
2011. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki nem szokta a nőjének a lábát puszilgatni harapdálni, az lefogja sz*rni.

Bevallom engem zavarna, ha a bokádat puszilgatom és a sarkad meg dörzsöli a bőröm :)

De azt is hozzákell tenni hogy mániám a lábszex azért van ilyen elvárásom :D

19/F

2011. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem zavarna, hirtelen nem is tudok elképzelni olyan szituációt ahol ez gondot okozhatna. amúgy pedig senki sem tökéletes! ha már valaki odáig jut, hogy ilyen apróságokkal foglalkozik, hogy a lánynak nem puha a sarka az már orvosi eset.
2011. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég csúnya, ha egy lánynak repedezett, fehéres a sarka, nagyon igénytelen.

Mivel nekem extra érzékeny bőröm van, az őrület határán vagyok néha a lábam miatt. A sarkam kiszárad, a talpamon a párnácska szintúgy, a lábujjaimról hámlik a bőr. Rengeteget kell foglalkoznom, hogy szépen nézzenek ki, mert ha 3-4 napig elhanyagolom, már csúnya.

Minden reggel bekenem testápolóval, keveset rakok fel, ami hamar megszárad, este pedig vastagon, és húzok rá egy spéci zoknit, amit direkt erre találtak ki. Krémezés előtt persze ledörzsölöm habkővel. Kétnaponta direkt lábra való krémet használok, de abból keveset, mert kevés van benne és drága:) Hetente egyszer mézes-cukros keverékkel alaposan leradírozom, ugyanígy hetente egyszer pakolást teszek fel. Hideg-meleg váltófürdőt készítek levendulával, ha épp van rá időm. Heti 2x pedikűrözök, az is sokat számít:)

2011. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedikűrös havonta egyszer
2011. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 10:16

Remélem azt tudod, hogy minél gyakrabban csinálod, annál jobban ösztönzöd a bőrt, h termelődjön, és annál rosszabb lesz a helyzet...

2011. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Scholl lábpenge (gyalu). Én azzal szoktam. Vagy pedig pedikűrös. De ő is ugyanúgy pengét használ.
2011. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!