Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás, kisebb vagy...

Hajvasalás, kisebb vagy nagyobb hőfokon jobb?

Figyelt kérdés

Most lehet hülye kérdés, és egyértelmű lenne, hogy a megfelelő hőfokon, de azt vettem észre, ha alacsonyabbon vasalom akkor sokkal jobban eltöri a hajam (140fokon), mint ha kb 180-on!!


ez tényleg lehet így ?


2009. márc. 1. 20:07
 1/10 A kérdező kommentje:
eltöri = eltöredezik tőle*
2009. márc. 1. 20:07
 2/10 anonim válasza:
92%
A vasalás sokkolja a hajat, a magas hőfok miatt. Minél alacsonyabb fokon tudod vasalni a hajad, annál jobb. viszont, ha egynél többször húzod át ugyanazt a tincset, akkor az károsabb, mintha magasabb hőfokon, de csak egyszer.
2009. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem,hogy alacsonyabb höfoknál szálkás lesz és még ki se simul:( Úgyhogy maradok a melegebbnél ,akkor selymes lesz és egészségesebb kinézetü. Nem tudom miért,de ez van.
2009. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne vasald a hajadat , nekem tonkretette teljesen es le kellett vagjam ... szerencsere , hogy fiu vagyok , de alig varom ,h vissza nojjon a hajam:X! A HAJVASALAs NAGYON KAROS BARMILYEN HOFOKON ES BARMILYEN VASAloval Csinalod!!!
2009. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

hát nem kell lepontozni a srácot mert teljesen igaza van

én lány vagyok sajnos az én hajamat is tönkre vágta...azóta csak felkötve hordom

de nem baj vasaljátok csak majd rájöttök

nekem is mondták nem törődtem vele és igazuk volt

2009. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
nekem is tönkretette már, de nem tudok mit kezdeni vele, ha egyszer hullámosan nem szép...
2009. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
persze mindig az nem jó, ami éppen van. De ha vasaljátok, akkor érdemes hővédő krémet használni és hidratáló sampont! akkor nagy baj nem lehet belőle. ha még akkor is töredezik, akkor irány a fodrász és egy idő múlva visszanő. maradandó károsodása nem lesz a hajadnak, megerősödik az magától egy hajvágás után.
2009. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a legmagasabb hőfokon szoktam vasalni(200 fokon)!Így elég egyszer áthúznom rajta!Én több, mint 3 éve vasalom a hajamat és ugyan olyan, mint régen(jó a vége el van töredezve,de annak is elvan, aki nem simitja a haját)!Nem tudom, hogy akik már nem vasalják a hajukat, azok, hogy csinálták meg milyen hajsimitoval!


20L

2010. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én azon a véleményem vagyok, hogy mindegy..hogy miért?

Mert ha erősebben csinálod hamarabb kész vagy,

ha gyengébben pedig tovább kell csinálni.szval szinte egyenlő

2010. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
én évek óta vasalom és tény, hogy a vége "szálkásodik"/töredezik de kinek nem?!? előbb vagy utóbb mindenkinek elkezd, így max. annyi hogy gyakrabban jársz fodrászhoz :) én minden hajmosás után vasalom (180 fok) vagy néha göndörítő "cuccot" (nem tom h hívják - 200 fok) használok. Van hővédőm azt használom, de semmi mást ;)
2013. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!