Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Radírozás" után milyen színű...

"Radírozás" után milyen színű lesz a haj?

Figyelt kérdés
Most sötétbarna hajam van,nyárra szőke szeretnék lenni. Holnap megyek fodrászhoz hogy leradírozza a festéket a hajamról. Mondta,hogy utána be is kell festeni,szóval vigyek festéket. De milyen színű lesz radírozás után,hogy kell festék? És milyen színű festéket vigyek?
2011. ápr. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajfüggő. Az enyém a sárgától a narancssárgáig minden árnyalatban pompázott :), egy hányadék volt, de nekem vörösből lett olyan. A barnából nem lesz olyan vészes. :)
2011. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért nem lehet utána egyből szőkére festeni? :(
2011. ápr. 12. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ésez is nagyon roncsolja a hajat? Melegszik,mintha leszívnák? Vagy hogy van ez az egész?
2011. ápr. 12. 18:27
 4/4 LeeWie ***** válasza:
Szőkésbarna hajam volt eredetileg, feketére festettem évekig, majd leradíroztattam. a töve narancssárgás sárga lett, a közepe Liptai vörös, a vége pedig piros. átfestettük világosbarnával, majd 1 hét múlva elkezdett vörösösödni a hajam, 2 hét múlva ledobta 60%ban a festéket. Átfestettük megint, és kész. Most várok megint egy festésre, mert az eredeti célom az eredeti hajszínem volt. És most következik az. Szerintem megéri, nekem fodrász csinálta, és nem volt forróság érzés mint a szivatásnál. Egyébként minden roncsolja a hajat.
2011. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!