Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerral kapcsolatos kérdés....

Dauerral kapcsolatos kérdés. Tapasztalatok, milyen volt? Többi lent

Figyelt kérdés

Hosszú, természetes szőke, tartás nélküli, vékonyszálú szögegyenes hajam van.

Nagyon szimpatizálok ezzel a frizurával:


[link]


Én egy kicsit talán hosszabbra hagynám, úgy vállig érőnek. Természetes hajszínem persze megmaradna.


Kérdésem, hogy a fent említett hajtípusom hogyan reagálna a dauerra?

Mennyi esély van rá, hogy a végeredmény valóban olyan lesz, mint a képen látott?

Sok foglalkozást igényelne?


Várom tapasztalataitokat, fodrászok, hozzáértők válaszait is nagyon szívesen fogadnám.


2011. ápr. 15. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

hát nekem hosszú, erős szálú, elég dús, sötétbarna-fekete hajam van. Enyhén göndörödött, ezért daueroltattam be, hogy legyen tartása, meg olyan igazán hullámos legyen. A tapasztalataim nagyon jók, a mai dauervizek egyáltalán nem tesznek kárt a hajban, nagyon ki van találva az egész, szóval én mindenképpen ajánlom.

Nem tudom, a tiédre hogyan hatna, igazából ki kell próbálni, és akkor látod, így "előre" fodrászként is nehéz megmondani (nekem is ezt mondta a fodrászom :D). Az viszont fontos, hogy jó minőségű dauervizet használjon a fodrász, érdemes eleve egy kicsit drágább, igényesebb szalonba menni, ahol nem éhbérért dolgoznak a fodrászok, és a termékek minősége, hatása is jobb.

Remélem, tudtam segíteni! Ha kell, szívesen elküldöm a fodrászom címét priviben, nekem ő gyönyörűen megcsinálta.

2011. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló tulajdonságú hajam van, csak éppen sötétbarna. Már több, mint 10 éve daueroltatom, és nincs semmi baja töle, a frizura szépen áll és tart is. A fodrászom mondta, hogy minden hajtipushoz másféle szer kell, meg az az idö sem mindegy, ameddig rajta marad. Az elsö egy-két alkalommal még nem volt tökéletes - kicsit hamar kiment belöle elsöre, másodszorra pedig kicsit túl göndör lett, de miután sikerült beállitani a megfelelö idöt, azóta tökéletes. Nekem habdauert használ, de ha JÓ fodrászt keresel, és nem éppen ezen akarsz spórolni, akkor biztos szép lesz. (Az olcsó dauervizek a végén többe kerülnek, mert az elrontottat utána igen drágán tudják csak helyrehozni és a hajadnak is árt.)
2011. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nekem nincs annyira jó tapasztalatom a dauerrel...de csak mert nekem kidobta a hajam...fodrásznál több órát ültem és épphogy hullámos volt az eleje...de épphogy...mamám kétszer dauerolta be a hajam...az se tartott sokáig, mert azt is kidobta elég hamar...de ott legalább mindkét esetben göndör volt a hajam...hülye hajam van:/:/:/...nekem kicsit odavágta a frizum, de azért mer fél éven belül (vagy kevesebb időn belül) 3szor lett dauerolva...kívánom, hogy a te hajad ne dobja majd ki:):):)

22L

2011. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SZia!

1.:igen,jó lesz a hajtípusodra,az mindegyikre jó!

2.:szinte 100%

3.:Mivel nem lehet fésülni,mert csúnya lesz a göndörség....ezért szinte semmilyen foglalkozást nem igényel...:)mosáson kívül persze....

2011. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanolyan a hajam mint a tied.

aug.-ba daueroltattam.1,5 órát ültem a csavarokban.muszály vt már kivenni mert tönkrement vna a hajam.így aztán csak hullámos lettem.de nem tudom mitől,de úgy okt.-re ha nem tárcsával szárítottam meg akk full egyenes maradt.mostanra már kb. 10 cm-t levágattam belőle.most csak mosás után még vizesen hullámos egy kicsit szárazon egyenes.

sztem ne daueroltass.

én nagyon megbántam.

2011. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!